De CaluClean stofwisdoek geïmpregneerd 60x24cm geel viscose. Is een geïmpregneerde wisdoeken voor uw stofwisframe. Deze doeken zijn licht geïmpregneerd en nemen het fijnste vuil op. Zeer geschikt voor diverse vloeren. De CaluClean stofwisdoeken trekken stof, pluisjes, katten-en hondenhaar aan en houden het vast. Voorkomen rondvliegende deeltjes en zijn ideaal voor parket, gladde tegels, pvc-vloerbekleding en handig in gebruik als stofdoek. ToepassingBestemd voor het reinigen van vloeren en het opnemen van vuil. Ideaal voor parket, gladde tegels en PVC vloeren.Pluspunten+ Bijzonder geschikte voor stof, pluisjes, katten en hondenhaar+ De stofwisdoek houdt het stof echt vast + Ideaal voor harde vloerenTechnische gegevensKleur: GeelImpregneer: Dispersie lijm op basis van acrylesterpolymeerGewicht: 18 gram per m2Afmetingen: 65 cm x 24 cmGeschikt voor: Harde vloerenVerpakking: Doos 10x 100CaluCleanDit premium A+ merk product beschikt over een breed assortiment schoonmaakmaterialen. Heeft u vragen over het gebruik of toepassing van dit product? Start een chat of bel één van onze medewerkers: 053 - 434 43 43.
CALU TTS kleefdoeken zijn niet geïmpregneerde doeken en laten dus geen olielaagje na. Zeer efficiënte vloerwisdoek voor het opnemen van zand en stof. Na gebruik geeft het een geweldig resultaat. CALU TTS kleefdoeken kunnen ook heel goed gebruikt worden alvorens men een vloer gaat coaten of lakken. De vloeren worden volledig stofvrij. Voor een optimale werking adviseren wij altijd de kleefdoek te gebruiken in combinatie met de CALU TTS lamello stofwisdoekhouder. ToepassingBestemd voor het reinigen van vloeren en het opnemen van zand en stof. Pluspunten+ Het vuil (zand en stof) wordt vastgehouden door de duizenden kleine gaatjes in de doek + De kleefdoek neemt tot 3x zijn eigen gewicht aan vuil op + Door de handige perforatie op de rol zijn de doeken makkelijk af te scheuren.Technische gegevensKleur: WitImpregneer: Dispersie lijm op basis van acrylesterpolymeerGewicht: 40 gram per m2Afmetingen: 60 cm x 20 cmGeschikt voor: Allerlei vloeren en in het bijzonder natuursteenVerpakking: 50 stuks op rolCALU TTSOnder het eigen Premium A+ label CALU TTS fabriceren wij een zeer breed assortiment schoonmaakmaterialen. En leveren wij bij vele reinigingsproducten bijbehorende veiligheidsbladen en een gedetailleerd werkplan. Heeft u vragen over het gebruik of toepassing van dit product? Start een chat of bel één van onze medewerkers: 053 - 434 43 43.
Deze CaluClean wisdoeken zijn zeer efficiënte, geïmpregneerde vloerwisdoeken voor het opnemen van zand, stof en grover vuil. Na gebruik geeft het een geweldig resultaat. CaluClean wisdoeken kunnen heel goed worden ingezet alvorens men een vloer stofvrij wil maken. Bovendien zijn deze wisdoeken met een minerale olie geïmpregneerd. Dus u laat ook een lichte glans na op uw vloer met deze olie-geïmpregneerde stofwisdoeken. Voor een optimale werking adviseren wij altijd de kleefdoek te gebruiken in combinatie met het CaluClean stofwisframe.ToepassingBestemd voor het reinigen van vloeren en het opnemen van zand, stof en grover vuil. Pluspunten+ Door de olie blijft er een mooie lichte glans na op uw vloer+ Het vuil (zand, stof, grover vuil) wordt vastgehouden door de stofwisdoek + Ideaal voor het reinigen van tegels, hout, laminaat en linoleum + Door de handige perforatie op de rol zijn de doeken makkelijk af te scheuren. Technische gegevensKleur: BlauwImpregneer: Minerale olieGewicht: 18 gram per m2Afmetingen: 60 cm x 24 cmGeschikt voor: Harde vloeren met alle soorten stofwissers met een maximale lengte van 60cm. Verpakking: 150 stuks op rolCaluCleanOnder het eigen Premium A+ label CaluClean fabriceren wij een zeer breed assortiment schoonmaakmaterialen. En leveren wij bij vele reinigingsproducten bijbehorende veiligheidsbladen en een gedetailleerd werkplan.Heeft u vragen over het gebruik of toepassing van dit product? Start een chat of bel één van onze medewerkers: 053 - 434 43 43.
De CaluClean stofwisdoek geïmpregneerd blauw viscose. Is een geïmpregneerde wisdoeken voor uw stofwisframe. Deze doeken zijn licht geïmpregneerd en nemen het fijnste vuil op. Zeer geschikt voor diverse vloeren. De CaluClean stofwisdoeken trekken stof, pluisjes, katten-en hondenhaar aan en houden het vast. Voorkomen rondvliegende deeltjes en zijn ideaal voor parket, gladde tegels, pvc-vloerbekleding en handig in gebruik als stofdoek.ToepassingBestemd voor het reinigen van vloeren en het opnemen van vuil. Ideaal voor parket, gladde tegels en PVC vloeren. Positieve punten+ Bijzonder geschikt voor stof, pluisjes, katten en hondenhaar+ De stofwisdoek houdt het stof echt vast+ Ideaal voor harde vloerenTechnische gegevensKleur: BlauwImpregneer: Dispersie lijm op basis van acrylesterpolymeerGewicht: 18 gram per m2Afmetingen: 65 cm x 25 cmGeschikt voor: Harde vloerenVerpakking: 160x30cm: 100 stuks in een pak, doos 5 pakken115x30cm: 100 stuks in een pak, doos 5 pakken65x25cm: 200 stuks in een pak, doos 5 pakkenGebruik: EenmaligAfval: Deze stofwisdoek kan bij het reguliere afvalCaluCleanOnder het eigen Premium A+ label CaluClean fabriceren wij een zeer breed assortiment schoonmaakmaterialen. En leveren wij bij vele reinigingsproducten bijbehorende veiligheidsbladen en een gedetailleerd werkplan. Heeft u vragen over het gebruik of toepassing van dit product? Start een chat of bel één van onze medewerkers: 053 - 434 43 43.
EigenschappenDit is de CALU TTS triple-D statische wisdoek voor droog gebruik. Het gebruik van stofwisdoeken is een zeer effectieve manier voor het verwijderen van vuil op vloeren. Door de statische lading van deze CALU TTS wisdoeken wordt het vuil aangetrokken. Deze stofwisdoeken zijn daardoor ideaal voor oppervlaktes met een wat grovere soort vervuiling. Hierbij kan u denken aan steengruis en bijvoorbeeld zanddeeltjes. De CALU TTS triple-D statische stofwisdoeken worden ook veel gebruikt op vloeren die ongelijk zijn zoals tegelvloeren met voegen. De stofwisdoeken kunnen afgeschuurd worden in stukken van 60 cm. Het is ook mogelijk om 2 stukken af te scheuren voor langere stofwisframes. Wij adviseren de triple-D doeken te gebruiken in combinatie met het CALU TTS lamello stofwisdoekhouder frame en de ergonomische steel.ToepassingBestemd voor het reinigen van vloeren en het opnemen van grover vuil. Ideaal voor ongelijke vloeren.Positieve punten+ Bijzonder geschikt voor steengruis en zand deeltjes+ De stofwisdoek houdt het stof echt vast door de statische lading + Ideaal voor vloeren die ongelijk zijn zoals tegel vloeren met voegenTechnische gegevensKleur: WitImpregneer: Niet geïmpregneerdAfmetingen: 60 cm x 20 Geschikt voor: Steengruis en zanddeeltjesGeschikt voor: Ongelijke vloeren zoals tegelvloeren met voegenVerpakking: 25 stuks per rolGebruik: EenmaligAfval: Deze stofwisdoek kan bij het reguliere afvalCALU TTS Onder het eigen Premium A+ label CALU TTS fabriceren wij een zeer breed assortiment schoonmaakmaterialen. En leveren wij bij vele reinigingsproducten bijbehorende veiligheidsbladen en een gedetailleerd werkplan. Heeft u vragen over het gebruik of toepassing van dit product? Start een chat of bel één van onze medewerkers: 053 - 434 43 43.
Taski vloerwisdoek zijn vloerwisdoeken van viscose. De kleur is blauw.
Taski vloerwisdoeken vervaardigd uit polypropyleen. In de afmetingen: 60x20cm, 60x25cm en 85x25cm.
Taski Florzip zijn vloerwisdoeken van polypropyleen op rol.
Florzip dispenser is een robuuste en duurzame dispenser met 1 vulling à 150 vloerwisdoeken. Inclusief bevestigingsset.
Productinformatie:Afmeting: 61 x 21 cm Inhoud: 100 hygiënedoeken